21.4. Relaxfest ve Vyškově

Srdečně Vás zveme na 2. ročník festivalu zdravého, pohodového a kreativního přístupu k životu v Ulitě a Orlovně Vyškov. My na něj přispějeme hodinovou relaxací a nabídkou nástrojů ke koupi.

OMEZENÁ KAPACITA – PŘIHLAŠUJTE SE PROSÍM PŘEDEM: atelier@letajicisnek.cz / 775 105 640 (sms)

 • 6 lekcí jógy s rozmanitými lektory
  na jednom místě během jednoho dne
 • zajímavé přednášky, besedy, praktické
  semináře, tvůrčí a hudební dílny pro děti i dospělé
 • bylinková poradna zaměřená na čaje
 • BABSKÉ UCHO – Závěrečný koncert pětice žen,
  zpěvaček a hudebnic z moravského Slovácka.
  Aneb moravské lidovky šťavnatě, fikaně, s vtipem,
  tajemstvím i sexappealem…

FB událost

Vítáme vás na 2. ročníku festivalu… 
Nápad udělat Relaxfest se zrodil na začátku roku 2017. Byl logickým vyústěním projektu Jóga v Ulitě, během kterého za poslední roky probíhají celoroční pravidelné kurzy jógy v Centru Ulita. S radostí jsme cvičili také o víkendech a během letních prázdnin. Některé naše lekce (stejně tak jako jiné kurzy) proběhly pod širým nebem nebo v nedaleké zámecké zahradě. V současné době máme několik jógových skupin, kterým své zkušenosti a péči věnují tři lektoři: Míša Malcherová, Honza Buřival a Miloš Mlčoch. 

Festival měl nejprve nejasné pojetí a strukturu, postupně byl vymodelován do ušlechtilého tvaru a vyplněn nádhernou substancí. Lektoři přicházeli se zajímavými podněty a s konkrétními nápady. S radostí sledujeme vývoj této skvělé akce, na které se podílí mnoho kamarádů a báječných lidí. Plánujeme jeho pravidelná pokračování. Vždy zhruba po půlroce…

Už teď víme, že 3. Relaxfest proběhne 3. listopadu 2018.
Jsme u zrození, proto Relaxfest bude potřebovat na svém začátku naši i vaši velkou energii a radost, stejně tak péči a trpělivost. Děkujeme, že jste se rozhodli přidat se k nám :)

 

Comments are closed