Kalimba v Karviné

Víte, jaké je to vyrobit hudební nástroj? Sklidit strom, nařezat, hoblovat, tvarovat, brousit, opracovat kov, seskládat, naladit a pak…
A pak poprvé rozeznít něco, co jste sami vyrobili? Poprvé si zahrát na tu krásu ve Vašich rukou? Je to vskutku nádherný zážitek!

A já mám velkou radost, že Vám tento zážitek předám.

Na celodenním semináři si tak ochutnáte, jaké je to být výrobcem hudebních nástrojů. Sklízet stromy v Karviné sice nebudeme, ale tvůrčí činnosti si užijeme náramně!

Seminář je vhodný pro každého, není potřeba žádné předchozí zkušenosti. Mladší 15ti let se mohou zúčastnit podle jejich zručnosti, případně v doprovodu rodičů.

Pracovat budeme výhradně s neelektrickými nástroji. Dokonce si na vrtání děr vyzkoušíme bezbateriovou “akuvrtačku” našich dědů. A na řadu přijde také bruska na ruční pohon!

Výjimečnost našich kalimb chci zachovat i pro Vaši vlastní výrobu. Částečně předpřipravená těla kalimb se tak budou lišit nejen dřevinou, kresbou, ale  také tvarem.
A tak si každý odnese kalimbu jeho srdci nejbližší!

Základem semináře je výroba 11 tónové kalimby za 2200kč. Pokud chcete větší (13, 15, 17, 17t alikvótní + 200, 500, 800, 2000kč) dejte vědět předem.

Sobota 1.srpna 9-18h
Zahrada Míru
Karviná
cena 2200kč – platba předem
přihlášení emailem do 15.7.
kapacita 12 lidí
Stravování individuálně nebo společnou objednávkou donášky.

V ceně je zahrnuto zapůjčení nářadí, materiál, lektorné a příspěvek na Zahradu Míru.

Srdečně se těším na Vaše kalimby a srdce rozzářená vlastní tvořivostí!

Comments are closed.