Každý může…!

Aneb proč je nadšení víc než talent

Během semináře si ukážeme jak vytvářet nové zvyky, které nás přiblíží ke svým snům a naplní naše plány. Inspirativní přednášku doprovázím hrou na harfu, která dává prostor pro vstřebání nových informací a podporuje vlastní hledání. 

Dozvíte se, že se můžete věnovat činnostem, na které nemáte přirozený talent a možná ani disciplínu, které ale naplňují vaše srdce a jen měli vždy nějaké to ale, proč nemůžete…

Můj příběh

Deset let zpátky bych nevěřil, že budu hrát na harfu. Natož tak ji vyrábět a všem říkat, že i oni mohou na tento královský (a přitom lidový) nástroj hrát…

A dnes? Dnes hraju hodinu denně a začínám tvořit komunitu, která si plní své sny o harfě. Každý den jdu po krůčku k tomu, aby Česko po století zatracení znovu objevilo harfu jako nástroj pro každého.

Můj příběh na mnoha místech ukazuje úskalí, kterými si možná procházíte i vy. A také přináší jejich řešení.

Uvědomte si, co chcete rozvíjet

Možná nechcete hrát na harfu (podivné, ale beru to) ale třeba malovat, zpívat, tančit nebo úplně něco jiného.
Při mém hudebním doprovodu dostanete prostor na zvědomění vlastních snů a přání. To Vám následně pomůže čerpat motivaci pro své aktivity.

Jste optimista, pesimista nebo realista?

Nahlédneme i do pozitivní psychologie a jak důležité je nadšení a vnitřní postoje v každodenním životě.

Každá cesta se skládá z mnoha malých kroků

Ať chcete chodit do práce pěšky nebo se vydat na pouť do Santiaga, musíte vykročit. Možná by stačilo pár mílových skoků, ale naše nohy mohou dělat…jen obyčejné kroky. Chtít po nich, aby najednou překonaly kouzelné vzdálenosti je opravdu pošetilé. I základem zdravého stravování jsou přece malá sousta. A tak Vám ukážu, jak v praxi nastavit cestu k velkým snům díky jejímu rozkouskování.

Tipy, jak s tím pracovat

Nebudou také chybět tipy a triky, jak s novými či zaběhlými zvyky pracovat, aby nám pomáhaly co nejvěrněji. Řekneme si třeba o zaháčkovávání nebo odměňování

Délka programu: 1,5-2h (+případné ochutnávky hry na harfu*)
Počet účastníků: dle kapacity místa
Vhodné pro: dospělé a mládež, pracovní kolektivy

*Stejně jako k představení Ztracená česká harfa je vhodné i k tomuto semináři nabídnout krátké lekce hry na harfu – 20 minutové ochutnávky s lektorem 1 na 1.

Pokud chcete zorganizovat tento program u sebe, ozvěte se nám přes kontaktní formulář nebo pište přímo na email: info@harmoniezvuku.cz.  

Comments are closed.