Muzikoterapeutická relaxace

Valí se na Vás stres, pochybnosti, únava?

Máte chuť odpočinout, uklidnit ztrhané nervy, odlehčit si od všednosti?

Rádi byste dali myšlenkám prostor, aby se mohly povznést “nad věci”?

Hledáte vyšší smysl?

Muzikoterapeutická relaxace je prostředek pro nevšední očistu těla i duše prožitím harmonie. Spolu s mluveným slovem je hlavním nástrojem harfa. Další jedinečností terapeutického instrumentáře je z 90% vlastní výroba a to včetně harf.

Program probíhá ve dvou částech. Prvně Vám nabídnu poslechovou relaxaci, kdy pod mým slovním vedením se Vaše mysl odpoutá od běžných starosti a vydá se na cestu za tím, co je v našich životech důležité a smysluplné. V čase, kdy naše nitro bude pracovat na “lepším světě”, dostane tělo příležitost se uvolnit a odpočinout. Na krásu a harmonii Vás naladí háčková harfa, kalimby, tónové trubice, zvonkohry a další terapeutické nástroje. Po hudebním poslechu bude následovat společné sdílení pro prohloubení prožitků, které bývá stejně silné jako první část.

Vedení slovem je velmi důležitou částí stejně jako hudba a ticho. Někteří účastníci se vydávají na vlastní cestu, většina se však nechá vést skrze téma, na které je relaxace zaměřena. Témata jsou z osobního/duchovního růstu a tak je pro některé účastníky seminář hlubinným odpočinkem, ale pro jiné duchovním prožitkem na pozadí hudební harmonie.

Po našem setkání:
* budete odcházet odpočatí, s nevšedními vzpomínkami
* budete obohaceni novým poznáním života a jeho Zákonů
* budete vzpomínat na živé znění harfy, kalimb, tónových trubic
* vaše mysl dostane nové podněty pro všední dny

Délka programu: 1-2h
Počet učastníků: cca do 15 lidí
Vhodné pro: dospělé

Comments are closed.