16-22.7 Pod stan do Bohu-slavic

aktualita 26.6. – zbývá posledních 10 míst!

Letos se opět chystá letní stanový tábor v Bohuslavicích u Konice. Termín konání je 16.7 až 22.7.2017. Prodloužili jsme pobyt na 6 dní oproti předchozím 4. To proto abychom měli více času na společné aktivity a mohli prožit víc v naší krásné přírodě.

Pokud zvažujete účast poprvé – jedná se o tábor zaměřený na duchovní prožívání, poznávání souvislostí života a pobyt venku v harmonii s bytostmi přírody. Tábor vznikl od pana Soldána – léčitel, bylinkář a především radostný člověk s hlubokým vztahem k přírodě. http://moravskekvety.cz/

Účast vhodná pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi (vč. těch nejmenších).

Pro letošní rok budeme kromě pečení chleba v námi postavené hliněné peci také vyrábět přírodní kosmetiku. Děti budou v indiánském duchu rozvíjet své vlohy a všichni se budeme podílet na budování tábora a jeho chodu. Mimo to se podíváme na dostupné krásy naší lokality jako jsou javoříčské jeskyně či návštěva hradu, a také koupání v kamenolomu. Samozřejmě se také můžete těšit na hudební aktivity s Harmonií zvuku – “muzikohraní” v kruhu a večerní improvizace u ohně.

Přihlásit se můžete na e-mail: soldanx@volny.cz nebo na telefonu 00420604411163.

Přihlášení je nutné pro to abychom věděli s jak velkým počtem, s ohledem na chystání zázemí, máme počítat.

Děti do šesti let zdarma
Děti od 6 do 12 let 1500kč
Dospívající od 12 do 18 let 2000kč
Dospělý 3000kč
V ceně zcela luxusní plná stanová penze.

Comments are closed.