19.6 Svatojanské slavnosti bylin

V sobotu 19 června v krajině Českého Švýcarska prožijeme letní Svatojánské slavnosti bylin, kterými oslavíme sílu letního slunovratu a poklady přírody. Srdečně vás zveme do Vlčí Hory, abyste společně s námi zažili tento jedinečný rituál proměny a přivítali začátek léta.

V sídle voňavé firmy Nobilis Tilia se každoročně sejde spousta zajímavých osobností z regionu i ze vzdálenějších koutů naší země. Bohaty program se bude konat v bylinkové zahradě, návštěvnickém centru s prodejnou a čajovnou a dalších prostorech. Na stáncích najdete regionální produkty a prvovýrobce. Ratolesti a dospěli se mohou zapojit do tvoření v rámci řemeslných dílen, kde nahlédnou pod pokličku originálních profesí. Můžete se také těšit na divadelní vystoupení pro děti, přednášky o tématech osobního rozvoje, životního prostředí a ekologie, a také hudební koncerty napříč žánry.

Celý den budeme tam se stánkem Harmonii Zvuku a odpoledne se můžete těšit na muzikoterapeutickou relaxaci s Tomášemv 14 h v podkroví. Detaily shlédněte na stránkách Nobilis Tilia.

 

Comments are closed.