Co je to Obšťastník

Máme rádi festivaly, jarmarky a rozhovory na nich. Snažíme se lidem dávat radost, zprostředkovat možnost tvoření krásy našimi nástroji a přimět kolemjdoucí se zamýšlet nad životem a světem. Další inspiraci předáváme v psané formě. A tak vzniknul Občasník. Jedna naše čtenářka nám ale řekla, že ji naše texty obšťastňují a tak jsme název našeho newsletteru přetransformovali na Obšťastník. Co v něm najdete?

Tipy na hru, budování návyků, zajímavostí o našich nástrojích

Na webovky píšeme články o tom, jak začít hrát na kalimbu, jak si vybrat nástroj, že hra na harfu je vlastně na dosah ruky (skoro) pro kohokoliv… Najdete tady i noty či odkazy na videonávody na hru na kalimbu. Plánujeme i nějaké rady pro začínající harfeníky a harfisty. Nové články posíláme pak přes Obšťastník, aby jste mohli se dozvědět něco nového a často i nečekaného.

 

Zamyšlení nad životem

Reflexe o tom, co se děje v nás a kolem nás je součásti každého našeho dne. Z některých silnějších prožití nebo vnuknutí vznikne celý článek, který může posunout Vás. O Sile, společnosti, hudbě, cítění, přírodě, aktuálním dění píšeme tvořivě a snažíme se pomoct v dobrém naladění, kterého je ve světě tak potřeba.

 

Festivaly, jarmarky, trhy

Když něco se rýsuje nebo už je přiklepnuto, čtenáři Obšťastníku to ví jako první. Jezdíváme na zajímavé festivaly, kde prodáváme naše nástroje na stánku, děláme muzikoterapeutický program a harfové ochutnávky. Namátkou pár našich srdcovek: Svatojánské Slavnosti Bylin na Vlčí Hoře, Svátek Čaje, Čajomír Fest

 

Nové nástroje

Vývoj na nástrojích Harmonie Zvuku trvá neustále. I když na venek vyrábíme hlavně harfy a kalimby, v zákulisí se připravuje toho mnohem víc. Už teď máme v repertoáru řádu zvonkoher, tónové trubice a alikvótní kalimby. Do světa jsme vypustili pár xylofonů, rotujících vln apod. Díky Obšťastníku budete prvními, kteří se dozví o novinkách v našem tvoření a nástrojích, které jsme čerstvě vložili na eshop.

Připojte se

Pokud chcete zůstat s námi ve spojení, můžete nechat svoji mailovou adresu zde. Těšíme se na to, až budeme moci obšťastnit i Vás.

Comments are closed.