Krůček po krůčku vpřed!

I když je Harmonie Zvuku hlavně mé poslání, tak od určitého času mám to štěstí (či úděl? 😀 ), že je i živobytím. Tudíž je i podnikáním, tak jako jiné. A tak ve svých začátcích (trvající roky) vyžaduje opravdu obrovské množství úsilí, trpělivosti a důvěry. Jsou krásné chvíle, ale taky chvíle nelehké.

Vy kteří čtete tyto řádky, ty krásné chvíle tvoříte. A ty nelehké pomáháte překonat. Kalimba nebo zvonkohra, která u Vás najde nový domov, sdílení článku, účast na semináři a také neméně důležitá duševně-duchovní podpora – to vše nám velmi pomáhá. Děkujeme! 

Velmi rád pak s Vámi sdílím radost z posunů vpřed! A jeden takový malý velký krok je:

…tatatadáááááá…

…že jsme se se stavebními pracemi po dlooouhé době dostali zpět k nové dílně, která tak dostala úžasně rovný betonový podklad. Už jen dát pevnostní dlažbu a podlaha bude hotová!

Práce je na dílně ještě spousty (strop-zateplení a podhledy, zateplení stěny a palubka na ni, hrubé a jemné hliněné omítky, dokončení elektro a vodo instalace), ale tento malý velký krok mě udělal obrovskou radost!

Celkově v těchto týdnech pozoruji, že po náročnějším, zdánlivě stagnujícím, období se věci pohnuly a my tak vidíme plody své usilovné práce a to na více místech!

Díky  za to!

PS: a v rámci dílny se udál ještě jeden velký kroko-skok, ale o tom zas někdy příště, v další zprávičce…

Comments are closed.