Narozeninový dárek pro Vás (a možná i pro mě)

Podle tzv. ontogeneze člověka (“průběh vývoje lidského jedince”) jsem před pár dny přešel z plné dospělosti do období zralosti. Ach jak nadějně to zní! =) Snad se tak budu opravdu vyvíjet 🙂

Aneb vstupuji do čtvrté dekády pozemského života a u té příležitosti chci rozdat nějaké dárečky.

Pokud toužíte po umělecky zdobené kalimbě, tak toto zdobení dostanete ode mě (nás) jako dárek. Na výběr máte 1 z těchto možností:

  • speciální úprava mechaniky tepáním s následným broušením/leštěním
  • gravírování – např. strom života, lilie, růže nebo mandaly od mé ženy
  • pyrografie aneb vypalování – motivy jako u gravírování, příp. krásný citát pro ducha

Toto narozeninové zdobení máte možnost objednat ke kalimbě do neděle 11.6. řekněte si o něj např. mailem. Tato zakázková výroba pak bude trvat cca 1-2 měsíce podle mé vytíženosti.

 

A dárek pro mě? 

Vzhledem ke stále nedostatečné vybavenosti (chybí některé stěžejní stroje) a dokonce stavební rozestavěnosti dílny napadlo mou milou ženu, ať si napíšu o dárek také já 😀
A když mám těch 30, tak to bude akce narozeniny 30. A tak mě můžete štědře darovat 30% navíc z ceny nástroje. To bude sloužit jako příspěvek na výbavu či rekonstrukci dílny Harmonie Zvuku.

Z důležitých a nákladných strojů mě chybí hlavně hoblovka s protahem (konkrétně KDR 310 – starý kvalitní stroj), která mě zajistí hladké a rovinné opracování desek z pily. Ale pak také spoustu různých přípravků a méně nákladnější strojů.

A nová dílna? Tak už podle fotky jí toho chybí hodně… Stropy, omítka, podlaha a pak celé vnitřní vybavení jako skříně, stoly, osvětlení atd…

Výše Vaší podpory  se může samozřejmě lišit od té 30ky – podle Vašich možností a cítění.

Předem Vám děkujeme i za podporu v duchu, abychom měli stále dost síly nejen na tvoření, ale také na budování zázemí pro toto tvoření. Díky!

Comments are closed.