Úvod Harmonie

Zvuk je vibrace. Vibrace je pohyb. Pohyb je život. V harmonii pak nacházíme soulad. Soulad se sebou samým, soulad s bližními a okolím, soulad se životem jako takovým.

mala_voda_vychod_slunce

Mou životní cestou je poznávání přirozených Zákonitostí života, ve kterých se pak snažím zachvívat – být s nimi v souladu. Tím pak do svého života a následně i do života druhých mohu přinášet harmonii. Cesty k tomu jsou různé, ať už je to přímo skrze muzikoterapeutické setkání nebo také prosté povídání, které poradí, potěší a velmi často obohatí obě strany. Dále se snažím pomáhat přes relaxační nástroje, jejichž zakázkovou výrobou se poslední dobou nejvíce zabývám.

Taková krásně laděná zvonkohra dokáže člověka velmi pěkně ztišit, zjemnit a dát mu trochu toužebného odpočinku. Jeden ji použije jen tak pro radost, druhý pro rozjímání a třetí jako krásný a ještě k tomu znějící doplněk domova. Pro někoho to může být zvláštní, ale tóny zvonkohry nemusí pomáhat pouze člověku, ale může to být i náš “dar přírodě”, kdy zvonkohru umístíme třeba na zahrádku či kamkoliv ven jako náš dík všem tvorům, kteří jí budou naslouchat. Vždyť přece bez přírody a vší její pomoci bychom tu ani nebyli…

Více o mně a jak to všechno vzniklo se můžete dočíst zde.

Comments are closed.